Dowiedz się, jak wybrać hotel na konferencję.

Współcześni pracownicy są już przyzwyczajeni do konferencji, szkoleń oraz sympozjów. Takie wydarzenia pozwalają podnosić kwalifikacje, zwiększać zakres wiedzy i umiejętności oraz umożliwiają wymianę doświadczeń i integrację z branżą. Organizują je nie tylko duże firmy. Ich potencjał dostrzegły także mniejsze przedsiębiorstwa. Jednak zanim zorganizujemy konferencję, przed nami jedna z podstawowych decyzji. Wybór odpowiedniego miejsca.

Warunki idealne do przeprowadzenia udanej konferencji

Nie każda firma dysponuje własną salą konferencyjną. Warto, więc pomyśleć o wynajęciu profesjonalnego pomieszczenia. Takie wydarzenie najlepiej zorganizować w hotelu. Dzięki temu można zakwaterować uczestników wydarzenia w tym samym miejscu, w którym się ono odbywa. Znikają wszelkie problemy związane z dojazdem oraz zapewnieniem posiłków.

Musimy wziąć pod uwagę ośrodek, posiadający wystarczającą ilość miejsc noclegowych, oraz przestronną salę, która pomieści naszych gości. Powinna być ona wyposażona w sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy, posiadać odpowiednie oświetlenie oraz możliwość przyciemnienia. To bardzo ważne, aby prezentacje odbywające się w ramach konferencji przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. Bardzo istotne jest także wyposażenie takiego miejsca w wygodne meble. Komfort uczestników powinien stać na pierwszym miejscu.

Jaki hotel wybrać?

Hoteli, które doskonale nadają się na konferencję jest wiele. Przykładem jest Hotel Lenart znajdujący się w Wieliczce koło Krakowa. Hotel posiada własne centrum konferencyjne, na które składa się aż jedenaście nowoczesnych sal konferencyjnych. Może pomieścić jednocześnie 500 osób w trakcie jednego eventu. Sale są niezwykle przestronne i komfortowe. Designerskie i bardzo wygodne pokoje zapewniają zaś fantastyczne warunki noclegowe. W hotelu znajduje się restauracja oraz strefa SPA & Wellness z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową oraz rozmaitymi zabiegami.

Niewątpliwym atutem Hotelu Lenart jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem lub 18 minut jazdy koleją od Rynku Głównego w Krakowie oraz 30 minut jazdy samochodem od lotniska Kraków-Balice. Sama Wieliczka jest bardzo ciekawym pod względem turystycznym regionem, a atrakcji tutaj nie brakuje.

 

 

 

Ściana V-wall
Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl